Hra již oficiálně neexistuje

Iscaraal- Jak to v něm chodí

27. března 2016 v 11:57 | Nivaz

V Iscaraalu, jakožto starém a úplně odlehlém světadíle je doba středověku a to na úplném vzestupu. Panují zde kruté podmínky s ještě krutějšími způsoby. Vše se obdělává dobytkem, nebo ruce zemědělců, vládne zde magie a místy i podsvětí společnosti. Ovšem i podsvětí společnosti je zde trochu legální a drží u sebe spoustu vyspělých věcí, pokud možno tajně. Ale nemyslete si, že Iscové nemají ponětí o tom, co se děje v takzvaném Vnějším světě. Díky portálům, se i do Iscaraalu dostanou vymoženosti z 21.století. Ty se však nedostanou moc hluboko k obyvatelům světadílu. Vždy jsou uschovány, nebo poslány zpět někým s velkým vlivem. Jsou zde i spojitosti z H.Y. ale osoby, které se v těchto kolejích ani toku informací nepohybují, mohou pouze spekulovat.

Tak či tak, i když se tu občas najde vrak auta, mobil, palná zbraň, nakonec všichni zjistí, že nic takového i v těch nejméně legálních kruzích neexistuje. Všichni se totiž snaží tento svět zachovat takový, jaký je nebo při nejmenším co nejvíce zpomalit chod změn a ukrýt většinu nadpřirozena před Vnějším světem, kterým by Iscaraal mohl být ohrožen. A i když jsou někteří Iscové obeznámeni s moderní technikou, nevyužívají ji.

Pokud se dostanete do Iscaraalu, je dost možné, že vás portál přenese buď do vody, někam na pevninu a pokud budete mít štěstí, rovnou před brány města. A to pak stojíte jako zkoprnělí.
V Iscaraalu je na nováčky z Vnějšího světa nahlíženo trochu kriticky. Tenhle svět totiž není ve svém nitru moc příznivý. Avšak pokud se nováček prokáže dostatečně a pobude v Iscaraalu nějakou delší dobu, nakonec si může říkat Isca, pokud se mu nějakým způsobem nepodaří dostat se pryč…a že dostat se do Iscaraalu je poměněrně lehké, ale ven? Někomu se topodaří brzy a jindy vám hledání může zabrat i čtyřicet let a víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama