Hra již oficiálně neexistuje

Morrígan de Danann

29. března 2016 v 15:37 | Nivaz |  PostavyID: Morrígan

Jméno: Morrígan de Danann
Věk: 346 let
Rasa: Moharga
Typ: Střelec


Schopnosti & zajímavosti:

Jako bytost z Iscaraalu jsem až moc tuctová pro tento svět, avšak má platinově bílá kštice jde vidět všude a pokud se mi někdo dívá do očí, mají rudý nádech, což tak není obvyklé. Sice jsem pro boj z dálky, ale i já se naučila většině bojových umění, se kterými jsem se setkala nebo o nich něco studovala. Velmi hezky kreslím, opravdu hezky a sem tam si tím přivydělám.
Povaha:
Jsem knihomolka a drobná jak fyzicky, tak psychicky, uvnitř křehkého těla ale skrývám velmi rozsáhlou mysl díky dlouhým studiím a také velké morálce. Má psychika dokáže vydržet nezměrný nátlak, aniž by byla narušena díky létům tréninku. Ale můj vzhled zamrzl tak na 18ti letech, což znamená, že se tak většinou i chovám, aniž by mi to došlo. Miluju hudbu, což tedy asi patří k mé rase, ale často si zpívám i jen tak, aniž bych se tím o cokoliv snažila. Jsem strašlivě aktivní, a proto mě často lidé vidí jako hyperaktivní, ale je to buď tím, že jsem objevila nějakou super věcičku nebo mě někdo opravdu naštval a to pak Bůh se všemi. Samozřejmě jako každý tvor i já mám své stinné chvilky, kdy můj ledový výraz i s bledou pokožkou dokáže vehnat strach do očí nejednomu monstru, a oprávněně, ale většinou jsou to jen období smutku kvůli malicherným záležitostem jako je třeba syndrom vyhoření. Až na tohle mě budete ale vždy vídat ve vytahaném oblečení s knihou v jedné ruce, s jídlem v druhé ruce a brýlema pro nerdstyl na nose. Tak to by bylo nejspíš všecičko o mé jednoduché povaze, neslibuji, že je tu všechno, ale hrubá kostra určitě.
Příběh:
Přesto, že jsem knihomol mi nikdy nešel zeměpis a proto vám bohužel neřeknu, kde jsem se narodila, a otázka kdy je jednoduchá, před 346 lety. Rodiče jsem moc nevídala, protože byly velmi pracovně zatížení (Loudali se celé dny po lesích). Od chvíle, kdy jsem se naučila číst, jsem četla pořád, všechny knihy a o všem. Otec měl také rád knihy, a proto mi je pořád nosil a byl rád, že se taky někdy zabavím. Když mi jeho příděly nestačili a začala jsem se zajímat o to, proč když si broukám písničku, kterou jsem slyšela od rodičů, se hýbají věci a proč mám červené oči všechny tyhle skopičinky, jsem začala navštěvovat nejbližší město, kde měli knih spoustu. Seděla jsem tam celé dny a noci, až mě tam všichni knihovníci znali lépe jak moji rodiče.
I tam jsem přečetla všechny knihy, které mi mohli dát. Byla jsem plná informací o naší rase a i o rasách jiných, začala jsem se učit písně, ale sama jsem to nedokázala, našla jsem si tedy učitele. Tedy lépe řečeno on si našel mne, byl jako můj otec, vše, co dnes umím a znám mám od něj, od doby, kdy jsem nastoupila k němu do učení, jsem rodiče nikdy neviděla a ani jsem o to moc nestála. Naučil mě i boji, seznámil mě s muži, kteří se živili zabíjením jiných bytostí a učili mě, jak se bránit a jak nejlépe útočit. Někdy jejich učení bylo až příliš těžké a kruté a já si pak musela lízat rány měsíce, než se zahojily, ale i tak jsem bez okolků pokračovala. Nejvíce jsem si zamilovala střelbu s luku, naučila jsem se říkanku, kterou jsem sama dlouho vymýšlela, která když jsem mířila lukem na cíl, mi pomáhala se soustředit a mít tím lepší mušku, stal se z toho zvyk, díky němuž jsem předčila svého učitele.
Když mi řekl, že jsem se naučila již vše, co ví a zná, byl čas odejít dál. Přidala jsem se k družině, která se neživila čestnou prací, ale za to měli rodinný kolektiv a takového přírustka jako jsem byla já potřebovali. Dlouho jsem s nimi žila, až jsem se naučila chovat se jako dospělý puberťák, užívat si ledabyle života a nenechat se nikdy okrást. Občas jsem i malovala na ulicích měst, abych se taky mohla najíst z čistých peněz. Nyní se stále toulám dál.
Dovednosti:
Síla: 10
Výdrž: 25
Rychlost: 20 +3
Obratnost: 21 +5
Magie: 25

Typ magie
Hudební 1
Iluze(neaktivní)

Vybrané:
Psychika
Mana

Inventář:
Luk s toulcem, dvě dlouhé vrhací dýky, dvě zahnuté dýky, krátký jednoruční meč, dlouhý temně zelený plášť s kapucí, ne malý obnos peněz, kožený batoh přes záda, tmavě zelený korzet a kožené kalhoty na cesty, vysoké jezdecké boty s měkkou podrážkou ke stopování a nějaké ty osobní věci a přívěsky. Bojuje pomocí píšťaly.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama