Hra již oficiálně neexistuje

Možnosti interakce

29. března 2016 v 21:41 | Nivaz
Možnosti interakce ve hře i s prostředím blogu

Možná, že někdo přesně neví, co má v tomto světě čekat, nebo s čím může manipulovat. Některé z možností, které by vás třeba ani nenapadli, sem napíšeme. Je také dost možné, že předejdeme některým nedorozuměním.

Reference
Některé články, ač to není na první pohled vidět, obsahují reference na někoho nebo něco, se může v pozdější části hry objevit, ale také nemusí. Díky tomu je možná větší interakce s blogem samotným a celkovým příběhem i tváří světa samotného.
Proto pokud nebudete vědět, co na blogu nebo na hře dělat, můžete zkoušet hledat skryté reference a skládat si tak vlastní teorii, nebo příběh. Co vy víte? Třeba přijdete na něco, co se teprve chystá ukázat, nebo si zodpovíte otázku.
A na konec. Není zajímavé složit si vlastní teorii o tom, co může nastat a pak sledovat vývoj situace!

Spojování teorií
Toto je blízké referencím. Pakliže si vytvoříte vlastní teorii a znáte už teorii předešlou, můžete se zamyslet nad tím, jestli máte pravdu nebo ne a případně spojit dvě teorie dát tak dohromady jednu. Já vím, přemýšlení možná trochu bolí, ale uvědomte si, že tu jsou takové možnosti, které třeba můžete uplatnit na hře za svou postavu! Jak? To se dozvíte ZDE

Pasivní a aktivní akce
Řekněme, že Akce, jsou jednou z nejklasičtějších interakcí. Vlastně interakce obsahuje slovo akce. Proto se pokuste účastnit každé akce. Ať už pasivní, probíhající pouze na stránkách blogu, nebo aktivní, která je hraná na příběhu. Nejen že vás to (snad) zabaví, ale také si můžete vylepšit svou postavu a ale také objevit nové věci.
Interakce se světem jako hrou

Máte celý světadíl, ne jenom kuchyň, sídlo a pokoj!
Neseďte pouze v baru nebo Šedoskalí. Iscaraal je celý světadíl, který vám je k dispozici, tak proč pobývat na pár desítkách metrů čtverečních? Dostupné jsou (některé)hrobky, vesnice, bandité, nebezpečná zvířátka. Buďte trochu akční! Je vám nevím, ale hltat skleničky alkoholu mi nepřipadá jako nějaká akce. Tedy pokud se opijete, je to veselejší, ale stejně. Proto se nebojte zahrát si tak trochu na bojovníka, na průšviháře. RPG znamená hra na hrdiny… Sedět na jednom místě, je teda pořádně hrdinský čin. Tak hni zadkem a mazej ven!


Interakce mezi postavami
Nebojte se navázat kontakt s jinými osobami. Konec konců to je alfa i omega rpg a pointa celého příběhu. Hráči se seznamují, schází se spolu a plánují akce, které většinou uskuteční.

Zvířata k osedlání a mazlíčci
Ani zde není trest mít se sebou nějaké to zviřátko, na kterém můžete jezdit, nebo ho mít jen jako domácí potvůrku, k mazlení. Zvířata se můžete pokusit zkrotit nebo ochočit. Nebo v tom horším případě je zabít.

Tréninky a souboje
Pokud máte chuť někomu z hráčů dát přes pusu, klidně! Nejsem proti, ale jen respektujte to, co je psáno v pravidlech. Případně si hráči vytvoří svoje pravidla a podle nich budou hrát. O tom kdo vyhraje, rozhodují dovednosti, ale také Strůjce, nebo náhoda.
K tréninkům asi není co říkat, skillíte si svou postavu! Muhaha!

Vlastní režie mini-výpravy

To jestli se zrovna někam vydáte, není starost pouze Admina. Můžete režírovat vlastní mini výpravu. Jakožto interakci s prostředím hry. Hráči se dohodnou a ten kdo s výpravou přišel, ji může uskutečnit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama