Hra již oficiálně neexistuje

Pravidla obecná, herní i (ne)psaná

27. března 2016 v 15:00 | Nivaz |  Informace

K tomuto článku snad není co dodat. Neznalost neomlouvá a tato pravidla dodržujte.

· Poslouchejte Administrátora, popřípadě Administrátory, pokud jich je víc a mějte k nim respekt.
· Je zákaz vydávat se za jakéhokoliv Admina, nebo hráče a dělat si nároky na cokoliv, co patří jemu, nebo co patří jiným osobám.
· Dodržujte pravidla. A i když se to nezdá, je tohle pravidlo k nezaplacení.
· Je zakázáno kopírovat veškerou tvorbu blogu, kopírovat postavy z jiných rpg, či používat místní postavu pro jiná rpg. Chceme zde mít originalitu!
· Je zakázáno vytvořit si další profil bez povolení a vědomí administrátora. V takových to případech bude váš profil smazán.
· Jednejte mezi sebou slušně, i když se vám něco líbit nebude. Admina nezajímá, kdo případnou hádku začal. Nafackováno bude všem zúčastněným. A nenadávejte si do zvířat, či pohlavních orgánů…

Herní pravidla
Je mi jedno v jaké osobě budete psát váš příběh. Zvolte si to, co je vám milejší :)

· Admin ve hře a jeho hlavní postava, či vyšší moc (Strůjce /Osud) jsou nejvyšší autority.
· Nehrajte za jinou postavu, pokud vám hráč nepovolí s ní manipulovat.
· Nehrajte si na nepřemožitelného ale ani ne na chudinku. Zkrátka, můžete být vynikající bojovníci, suprově obratní, ale ne všemu se vyhnete.
· Do příběhu pište minimálně čtyři řádky a snažte se psát pokud možno bez pravopisných chyb.
· Nevymýšlejte si nadpřirozené lokace do příběhu. To znamená, nějaký malý a normální potůček můžete, velký vyvrácený strom, malou zříceninu klidně, ale nevymýšlejte si magickou studánku nebo poletujícího éterického gryfa.
· Pište příspěvky bez enteru
· Pokud se rozhodnete vydláždit si cestu sprostými slovy, tak vážně s mírou. Používejte méně vulgární výrazy, ale pokud zde budou omezně i horší dobrá, ale ty používejte vážně zřídka.
· Nemůžete zabít jinou postavu a musíte jí dát prostor pro reakci. Pokud osoba v souboji nenapíše do deseti minut, jste znovu na tahu
· Řiďte se svými schopnostmi
· Buďte co nejvíce aktivní
· A užívejte hru!

Nepsaná pravidla nadpřirozena

· Věk hraje v soubojích a síle postavy prim. U Faahe platí, že čím vyšší věk tím je většinou magický, psychická ale i fyzická stránka vyspělejší, a proto jsou osoby silnější. Ale jaké je rozmezí věkových hranic? Pokud je Faahe starší více jak o sto let, pociťujete mírné problémy s poražením protivníka, avšak není to nic závažného. Pokud je protivníkovi od dvě stě let víc než vám, máte docela slušné problémy jej porazit. Pokud je protivník starší o tři sta let, máte co dělat a je dost pravděpodobné, že prohrajete a protivník starší o čtyři sta let je téměř neporazitelný, pokud bojujete jeden na jednoho.

· Autorita je také velmi zajímavá schopnost. Čím více autority, tím více lidí, ale i faahe dá na váš názor nebo se vám podřídí a budou poslouchat vaše rozkazy. Schopnost autority může mít každý, ale nemusí ji využívat. Avšak čím vyspělejší, inteligentnější faahe nebo člověk je, tím hůře na něj bude autorita působit. Je také možné, že se autorita začne snižovat… Autorita je využívána hlavně u vyvolávačů a jiných mágů. Záleží na tom to, že pokud něco vyvolají, musí to ovládnout.

· Psychika je neméně důležitou vlastností, která vám v určitém případě může zachránit život. Jedná se především o psychickou odolnost a sílu vaší mysli, která je úzce spjata s duší. Čím silnější psychika, tím silnější telekineze, pokud se jí naučíte ovládat. Co se záchrany života týče, koluje legenda, že existují Faahe, které dokážou uzavřít vaši duši v nitru a ovládat vaše tělo. Iscaraal je plný samých překvapení a tak není divu, že mnozí tomu věří.

· Mana je energie živící kouzla. Čím mocnější mág je, a chce používat silnější kouzla, tím víc many na to potřebuje a tím více many mu kozla vysají. Many má každý určitý počet, a pokud vypotřebuje všechnu manu, musí počkat, dokud se mu jí kousek neobnoví.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama