Registrace

28. března 2016 v 16:06 | Nivaz |  Informace
ID: Vaše jméno, pod kterým budete vystupovat na stránkách a na chatu

Jméno: Vyberte si originální jméno vaší postavy. Jméno NESMÍ být běžné ať už v jakémkoliv existujícím jazyce, pokud jste se narodili v Iscaraalu. (Ale je možné povolit i výjimku)Pokud pocházíte z vnějšího světa, jméno může být jakékoliv, ale Čendu, Pepíčka, Květu ani podobná jména neberu.

Věk: Věk si vybírejte, jaký chcete ovšem v tomto rozmezí: 17- 1500. (výjimku mají pouze systémové postavy, nebo admin)

Rasa: Vybírej pouze z těch, které jsou k mání, a dobře si rasu rozmysli, protože už nebudeš mít šanci nikdy ji změnit, pokud nejsi člověk.

Level: Level vaší postavy. Vždy začínáte od prvního levelu

Třída a typ:Typ za jaký budete hrát a kterého se BUDETE držet Třídy jsou tři a kažá z nich má v sobě sedm různých typů-zaměžení. Něco o typu a třídách a co to znamená, se dozvíte ZDE
Schopnosti & zajímavosti: Sem spadají ty vlastnosti a zajímavosti, kterými se vaše postava liší od ostatních. Pokud budete mít nějakou zvláštní schopnost, můžete ji sem napsat, ale počítejte s tím, že ne vždy musí projít. Pokud však nebudete s těmi schopnostmi přehánět, projde tento bod bez kritiky :D Zajímavosti na vzhledu, jizvy barvy očí mi jsou jedno. ALE. Pokud budete chtít nějakou jinou větší zvláštnost, je dobré se zeptat.

Povaha: Takže nyní se dostáváme k té náročnější části registrace, a sice souvislý text. Souvislý text povahy. Je důležité, abyste svou postavu co možná nejlépe popsali. To že má Pepa rád kytičky, rád běhá, kouzlí světýlka a občas si hraje s mečem, umí napsat každý. Ráda bych, aby to bylo na nějaké úrovni, takže se rozepište, dejte tomu hlavu a patu vyšvihněte třeba negativa, ale i pozitiva postavy. Nezakazuji pást libosti a nelibosti, ale polovina povahy o tom, jak nemá rád déšť, to není zrovna moc dobré. MINIMÁLNÍ délka povahy je 200 slov ve wordu. Tuto hranici DODRŽUJTE

Příběh: Takže další souvislý text. Příběh by měl obsahovat alespoň důležité a rozepsané pasáže ze života postavy. Nepište: Pepíček šel za kopec, tam ho napadl upír. Stal se upírem a odešel do Iscaraalu. Ne, rozepište se. Než půjdete sepisovat, je dobré si přečíst několik důležitých článků ohledně portálů a samotného Iscaraalu a o tom, co se ví ve Vnějším světě, nebo se stačí zeptat. Co se týče délky: pro všechny je povinné minimum 300slov ve wordu.
(Předtím si nezapomeňte přečít něco o iscaraalu. ZDE najdete co potřebujete)

Dovednosti: Dovednosti vám budou rozděleny samotným adminen. Nepřesáhnete však celkový počet 100 bodů. Body vám budou rozděleny podle zaměření, rasy, povahy a příběhu. Admin má k dispozici 110 bodů, NPC nemají omezení, pouze maximální level.

Síla: Objev století. Stanoví, jakou máš sílu. No kdo by to byl řekl.

Výdrž
: Stanoví, jak moc toho vydržíš. Po fyzické i psychické stránce.

Rychlost
: vžum..vžůůůůmmm aneb jak rychle umíš reagovat a jak rychle umíš běhat, nebo se ohánět.

Obratnost:
Propůjčuje ohebnost těla a zručnost.

Magie: Obsahuje i to, kolik many máš a jak silná kouzla dokážeš seslat.

Typ magie: Pokud vaše rasa umí zacházet s magií, zvolte si. Ale také dbejte na to, že vaše faahe s uměním kouzel má výchozí magii, tak na tu nezapomeňte. Do začátku můžete mít pouze dvě magie, z nichž ta vedlejší bude na úrovni "meditativní", což znamená, že si třeba uděláte jednu jiskru a jste odrovnaní, víc prostě nesvedete.
Pyromancie (oheň)
Hydromancie(voda)
Pedomancie(země)
Aeromancie(vzduch)
Fulguromancie(blesky)
Vyvolávání
Iluze

~K ostatním je potřeba najít/koupit svitek učení, nebo knihy~

Vybrané: Zde si můžete vybrat dvě z dovedností, ve kterých se budete nadále vypracovávat. Ne všechny dovednosti se hodí ke všem Faahím a Faím. Pokud si zvolíte typ vyvolávače, budete muset mít asi Autoritu a pak, co usoudíte. U měnivých ras bude dobré, pokud si vezete transmutaci a tak podobně...

Autorita: Čím větší autorita, tím větší šance na ovládnutí, přesvědčení, nebo pomoci. Autorita se hodí především pro ty, kteří mají ambice vládnout, anebo potřebují převést někoho silného n svou stranu. U vyvolávání je autorita řekněme alfou i omegou, protože čím silnější vyvolávač, tím silnější vyvolané bytosti a tím hůře je můžete ovládnout. Autorita mimo jiné určuje i to, co na vás zaútočí a co ne..

Rezistence: Rezistence je také důležitá. Pomůže vám přečkat nečasy a obzvláště vám zvýší odolnost vůči magii, ale i psychickým a fyzickým útokům. Čím více si zvyšujete svou rezistenci, tím rychleji také odhalíte iluze

Psychika: Psychika je v tomto ohledu pěkná mrcha. Nejenže vám posiluje duši, ale umožňuje vám zesílit telekinezi a pomůže vám bránit vaší mysl, před jinými psychiky. Zároveň, když ji budete hodně trénovat, tak můžete psychicky útočit na jiné tvory. Ale to se také můžete se zlou potázat…

Mana: Každý má manu, avšak jen někteří ji dokážou využívat naplno. Jistě, mana je energie živící kouzla. Toto je dodatečná mana, která umožňuje sesílat více mocnějších kouzel. Pokud dosáhnete určité hodnoty, můžete i kombinovat magické útoky.

Transmutace: Měňavým rasám umožňuje rychlejší a méně bolestivou přeměnu. A nejen to. Transmutace propůjčuje přeměnit pouze část svého těla do podoby zvířecí, či podoby druhé. To znamená, že pokud se měníte v nějakého opečence, můžete si nechat narůst peří, nebo dráby. S křídly je to poněkud horší. Dorostou pouze do velikost, kdy je s nimi možné pouze plachtit a ne aktivně létat.
...

Vybrané dovednosti jsou od toho, abyste si je vybrali. Zde je pouze napsáno ke komu se hodí a jejich možné využití. Psychiku může mít klidně vlkodlak, Manu může mít i Gatakhúul, pokud se naučí v pozdější části hry ovládat magii. Zkrátka si berte vybrané dovednosti tak, s nimi mohli pracovat… Výběr je však na vás.

Inventář: Do inventáře si přidávejte nějaké to základní vybavení. Můžete sebou tahat nějaké oblečení, brašnu a pár zbraní. Nedělejte však ze sebe chodící zbrojnici. Přece jenom by se špatně cestovalo s těžkým kulometem nebo čtyřmi obouručními zbraněmi. S mírou prosím.
Obrázek: Můžete použít fotky, kreslené obrázky, ale ne manga. (Nemám proti manze nic, ale není to moc realistické) Obrázků můžete mít maximálně tři krom přeměny (takže čtyři). Pokud jste Gatakhúul, je dost možné, že vám přeměnu nakreslím na požádání, ale bude to nějakou dobu trvat.

Kontakt: Sem dejte kontakt, nejlépe mail, na kterém vás zastihneme.

A pokud jsi prošel tímto psacím peklem, ráda bych Ti poděkovala, že ses rozhodl zaregistrovat se právě sem!

Nivaz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nox Nox | 28. března 2016 v 21:30 | Reagovat

ID: Morrígan
Jméno: Morrígan de Danann
Věk: 346 let
Rasa: Moharga
Typ: Střelec
Schopnosti & zajímavosti: Jako bytost z Iscaraalu jsem až moc tuctová pro tento svět, avšak má platinově bílá kštice jde vidět všude a pokud se mi někdo dívá do očí, mají rudý nádech, což tak není obvyklé. Sice jsem pro boj z dálky, ale i já se naučila většině bojových umění, se kterými jsem se setkala nebo o nich něco studovala. Velmi hezky kreslím, opravdu hezky a sem tam si tím přivydělám.
Povaha: Jsem knihomolka a drobná jak fyzicky, tak psychicky, uvnitř křehkého těla ale skrývám velmi rozsáhlou mysl díky dlouhým studiím a také velké morálce. Má psychika dokáže vydržet nezměrný nátlak, aniž by byla narušena díky létům tréninku. Ale můj vzhled zamrzl tak na 18ti letech, což znamená, že se tak většinou i chovám, aniž by mi to došlo. Miluju hudbu, což tedy asi patří k mé rase, ale často si zpívám i jen tak, aniž bych se tím o cokoliv snažila. Jsem strašlivě aktivní, a proto mě často lidé vidí jako hyperaktivní, ale je to buď tím, že jsem objevila nějakou super věcičku nebo mě někdo opravdu naštval a to pak Bůh se všemi. Samozřejmě jako každý tvor i já mám své stinné chvilky, kdy můj ledový výraz i s bledou pokožkou dokáže vehnat strach do očí nejednomu monstru, a oprávněně, ale většinou jsou to jen období smutku kvůli malicherným záležitostem jako je třeba syndrom vyhoření. Až na tohle mě budete ale vždy vídat ve vytahaném oblečení s knihou v jedné ruce, s jídlem v druhé ruce a brýlema pro nerdstyl na nose. Tak to by bylo nejspíš všecičko o mé jednoduché povaze, neslibuji, že je tu všechno, ale hrubá kostra určitě.
Příběh: Přesto, že jsem knihomol mi nikdy nešel zeměpis a proto vám bohužel neřeknu, kde jsem se narodila, a otázka kdy je jednoduchá, před 346 lety. Rodiče jsem moc nevídala, protože byly velmi pracovně zatížení (Loudali se celé dny po lesích). Od chvíle, kdy jsem se naučila číst, jsem četla pořád, všechny knihy a o všem. Otec měl také rád knihy, a proto mi je pořád nosil a byl rád, že se taky někdy zabavím. Když mi jeho příděly nestačili a začala jsem se zajímat o to, proč když si broukám písničku, kterou jsem slyšela od rodičů, se hýbají věci a proč mám červené oči všechny tyhle skopičinky, jsem začala navštěvovat nejbližší město, kde měli knih spoustu. Seděla jsem tam celé dny a noci, až mě tam všichni knihovníci znali lépe jak moji rodiče.
I tam jsem přečetla všechny knihy, které mi mohli dát. Byla jsem plná informací o naší rase a i o rasách jiných, začala jsem se učit písně, ale sama jsem to nedokázala, našla jsem si tedy učitele. Tedy lépe řečeno on si našel mne, byl jako můj otec, vše, co dnes umím a znám mám od něj, od doby, kdy jsem nastoupila k němu do učení, jsem rodiče nikdy neviděla a ani jsem o to moc nestála. Naučil mě i boji, seznámil mě s muži, kteří se živili zabíjením jiných bytostí a učili mě, jak se bránit a jak nejlépe útočit. Někdy jejich učení bylo až příliš těžké a kruté a já si pak musela lízat rány měsíce, než se zahojily, ale i tak jsem bez okolků pokračovala. Nejvíce jsem si zamilovala střelbu s luku, naučila jsem se říkanku, kterou jsem sama dlouho vymýšlela, která když jsem mířila lukem na cíl, mi pomáhala se soustředit a mít tím lepší mušku, stal se z toho zvyk, díky němuž jsem předčila svého učitele.
Když mi řekl, že jsem se naučila již vše, co ví a zná, byl čas odejít dál. Přidala jsem se k družině, která se neživila čestnou prací, ale za to měli rodinný kolektiv a takového přírustka jako jsem byla já potřebovali. Dlouho jsem s nimi žila, až jsem se naučila chovat se jako dospělý puberťák, užívat si ledabyle života a nenechat se nikdy okrást. Občas jsem i malovala na ulicích měst, abych se taky mohla najíst z čistých peněz. Nyní se stále toulám dál.
Dovednosti:  
Síla: 10
Výdrž: 25
Rychlost: 20
Obratnost: 20
Magie: 25
Typ magie: Hudební, Iluze
Vybrané: Psychika, Mana
Inventář: Luk s toulcem, dvě dlouhé vrhací dýky, dvě zahnuté dýky, krátký jednoruční meč, dlouhý temně zelený plášť s kapucí, ne malý obnos peněz, kožený batoh přes záda, tmavě zelený korzet a kožené kalhoty na cesty, vysoké jezdecké boty s měkkou podrážkou ke stopování a nějaké ty osobní věci a přívěsky
Obrázek: http://www.imagehosting.cz/images/celaenlfl.png

2 Kami Kami | 29. září 2016 v 18:54 | Reagovat

ID: Kami
Jméno: Flidais
Věk: 28 let
Rasa: Měnič
Level: 1
Třída: Krarebit

Schopnosti&zajímavosti:  Flidais je nejspíš sama o sobě zajímavá už svým jménem. Každopádně tím, čeho si lidé většinou všímají, jsou její rudé vlasy. Ačkoliv jí s matka oblibou říkávala, že mají barvu ohně ze starých dob, ona se raději vždy přikláněla na popis krve. Taky má zvláštní oči, i když možná méně zajímavé. Jedno oko má zelené, zatímco druhé je tyrkysové. A nikdy nesundává stříbrnou příkrasu v podobě jemného řetízku s přívěskem svírajícím maličký kámen, taktéž barvy tyrkysu. Taky lze poznat dle menší výšky- ne že by byla prťavá, ale měří nějakých sto šedesát devět, snad sedmdesát.

Povaha: Flidais je žena, která morálku moc nepodporuje. Je nepříjemná a kousavá, cynická a ironická. A i přesto není klasická záporačka, jak by se mohlo zdát. I přes nepříjemnou slupku… ne, opravdu není dobrá uvnitř, ale nemá důvod hnout prstem, pokud jí z toho něco nekápne. Že je dobrá uvnitř je blbost, je prohnilá jako dřevo ve vlhku. Dobře, ne možná tak moc, ale nedá se tu bavit o nějakém světýlku ve tmě, když není jistota, že existuje. Protože Flidais i přes svůj poměrně mladý věk nemá žádnou úctu k lidem, vlastně ji má jen k moci. Jakmile vás zhodnotí jako silnějšího, přestane otravovat a většinou se klidí z cesty. A aby se na to jen tak náhodou nezapomnělo, nevěří na lásku, ani s ní city spojené. Pokud ucítí motýlky v břiše, vyhledá doktora, jestli nemá tasemnici, nebo podobného parasita. Razí si motto ‚Žili šťastně až do smrti je sice pěkný, ale život je tak velká svině, že ona při nejlepším zemřela při porodu‘. Což možná dává na vědomí, že nemá ráda a taky že je ráda nemá. Nemá ráda ani ty rádoby klaďase, kteří všem ometají úsměvy o obličej a mrkají svýma nevinnýma očima. Baví ji běhat po venku nahá, jen v srsti, jako správný měnič. Jakožto velká kočka nemůže navzdory zbytku své povahy odolat drbání a podobným věcem, ale mějte na mysli, že pokud to na ni jednou zkusíte, nepřežijete. Po chvilce blaha vám utrhne hlavu. Není to jen kočka, je to vzteklá číča!

Příběh: Flidais byla vychována v relativně slušné famílii. Všichni samo sebou měniči. Její rodiče pocházeli odjinud, ale nikdy se moc nevyptávala. Už jako malá byla tak trochu jiná- nepříjemná na zbytek, vlastně si vážila jen rodiny. Byl to její poslední závazek, tedy do chvíle, kdy zbavila svoji sestru nápadníka. Zbavit má více významů a v tento moment se opravdu mluví o zbavení v plném slova smyslu, přejal mu totiž ostrou hranou srpu přes hrdlo. A ačkoliv to tehdy ještě bylo nechtíc, vysvětlete to rodičům. Neustále si na ten den vzpomíná, jako by to bylo včera. Jak žadonila rodiče, že bez nich nepřežije. A vždy se ušklíbne- přežila. A stala se silnější. Změnila své priority. Ačkoliv ne o tolik. Nepleťte sem tohle není smutný příběh o holce, kterou vychovala ulice. Ona byla zmetek už delší dobu. Ani rodiče ji to vyhazovem nedonutili nechat vyvrcholit, nic takového. Za to, kým dnes je si může naprosto sama a nikdo jiný. A to že svoji rodinu už nikdy neviděla, jen poslala na svatbu s novým ‚miláčkem‘ své sestry lebku jako dar, za to si mohla sama a taky si to moc dobře uvědomuje. Vzhledem k tomu, že sama na blízko nebyla nikdy moc silná, ačkoliv se snažila trénovat, jakmile se dozvěděla o svém momentálním zaměření, jistěže do něj skočila nohama napřed. Přeci jen udržet si nepřítele od svého těla muselo být příjemné. A kdyby se už dostal blízko.. no co. Drápy a zuby měla. Ne nadarmo se říká, že tygr je nebezpečný. I Flidais je, ačkoliv raději bojuje jako člověk. Jako zvíře je přeci jen trochu jiná, ale spíš než síla se tam víceméně uplatňovala vždy rychlost a zuby. To taky zjistila, když byla poprvé sama za sebe na lovu. Tak našla svého nikdy už nezmiňovaného učitele. Přeci jen ji naučil jak využít své víceméně menší postavy, protože na sílu nikdy opravdu nebyla. Další tři, čtyři roky intenzivně trénovala jak být co nejrychlejší, aby ji při úprku z boje jen tak někdo nedohnal, a jak se vyhýbat smrtícím útokům s elegancí a ladností. Přeci jen v tom není dokonalá, ale zase je pravda, že dokonalá být nemusí. Po opuštění svého učitele se stala něčím jako holkou pro všechno. Co dělala se musíte ale samo sebou dozvědět sami, pokud se vám to tedy odhodlá říct sama. Ráda testuje ostatní a ne vždy je to zrovna příjemné. Krade, takže peněz je většinou dosti. A taky je pro ni zábava běhat si po lese. Jen tak. Ráda by řekla, že přišla do této části hledat přátele a podobné blbosti, ale pravda je jednoduchá. Přišla za prací a taky za jedním jistým známým jménem. Alespoň v jejím kruhu. Ráda by se totiž i pustila za legendami, které opředávají celý Iscaraal.

Dovednosti
-    Síla:
-    Výdrž:
-    Rychlost:
-    Obratnost:
-    Magie:
Typ magie: Vyvolávání
Vybrané:
-    Rezistence
-    Transmutace
Inventář:
Obrázek: emailem , zvířecí forma http://us.123rf.com/450wm/tratong/tratong1208/tratong120800098/14686068-tygr-beng%C3%A1lsk%C3%BD.jpg
Kontakt: delfinekkamarad@seznam.cz

3 Kami Kami | 29. září 2016 v 18:58 | Reagovat

A trochu jsem zapomněla inventář, takže zde:
Inventář: Měšec s penězmi, jídlo na pár dní. Stříbrný řetízek s tyrkysovým kamenem, neustále na krku a i přesto dobře bránění. Peří s oblibou zaplétané do vlasů, jakožto zběratelky peří veškerého ptactva, co se snad v Iscaraalu nachází. Kočka se nezapře. Na sobě viz obrázek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama