Hra již oficiálně neexistuje

Nul-sheiren

3. dubna 2016 v 16:03 | Nivaz |  Kroniky

Nul-sheiren, Druhá strana, místo, kam odcházejí duše všech mrtvých, bez rozdílů na to, co provedli nebo jací byli.
Pokud se dostanete na Nul-sheiren, jako mrtvá duše, jdete spočinout do výklenku, něco, jako když leží mrtví v hrobkách ve stěně. Tam vaše duše odpočívá. Nul-sheiren je nekonečný prostor, byť má své hranice. Ale tyto hranice se sami poupravují dle potřeby. Uprostřed toho nekonečna stojí velký sloup. Sloup, který také nemá konce. Na ten se vyryje jméno každičké příchozí duše. Sama smrt, Norn-nul sídlí také v tomto světě. Má zde svůj kostěný trůn a neomezenou moc.
A jak vypadá Nul-sheiren? Je to šedý, pustý, místy kamenitý svět, se spoustou teras, výklenků, kamenů a odpočívajícími dušemi. Nic v tomto světě není stabilní a všechno se může hýbat. Buď samovolně, nebo jak se paní Smrt zamane.

Existuje také možnost, dostat se na Nul-sheiren ještě jako normální živá bytost a tam chvilku pobývat. Dokonce, pokud se Vám to povede, je možné že tam najdete duši svého přítele a s velkým štěstím buď upovídáte smrt (což je skoro nemožné) k tomu, aby vám duši vydala, nebo pokud se na to cítíte, duši můžete zkusit uzmout. Avšak někdy se může stát, že smrt duši vrátí a tu vaší si vezme také.

A většinou, když někoho zabijete, říká se.

Hyshoka et yahmell va Nul-sheiren
v překladu: Vydej se po cestě na Druhou stranu
...a cesta je to vskutku temná...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama