Hra již oficiálně neexistuje

Paní kletba

11. dubna 2016 v 21:54 | Nivaz |  Kroniky
Paní kletba je Faahe opředena spoustou tajemství. Je to kreatura na bázi ženy, avšak pokud byste ji měli porovnat se ženou, pravděpodobně by byla tou nejošklivější, kterou jste kdy v životě potkali. I Raai je oproti ní relativně pěkná.
Nikdo neví, odkud se vzala nebo kdo ji stvořil. Poprvé ji viděli před dvaceti lety a tím pádem je jednou z nejmladších Faahe Iscaraalu. Když se objevila, spoustu lidí vyděsila k smrti. Její ohavné tělo a pronikavé oči, které se prodíraly tmou, vzbudily podezření, ale její silueta by tehdy zahnala i toho nejšílenějšího a nejodvážnějšího bojovníka. Její absolutně neobvyklé chování, samotný zjev a věci, které s sebou přinášela, děsí Iscaraal. Nebo spíše, nikdo nedokáže předpovědět, co se stane.
Pokud stojí na místě a rozhlíží se, její pohyby jsou pomalé a zároveň velmi plynulé. Její pohled je jakoby nepřítomný, hledící do dálky, i když se kouká přímo na vás. Jako by viděla všechno. Vzpomínky, myšlenky i čirou duši a jejímu pohledu se nikdo neubrání.
Pokud k vám přijde, je téměř jisté, že vás začne ohmatávat svými dlouhým prsty. Je nejlepší zachovat klid, ale opravdu nemůžete uhodnout, co udělá.
Stejné to je i s tím, co vám přinese. Může s sebou buďto přinést pohromu, nebo štěstí. Jak pro jednotlivce, tak pro celou vesnici. Nikdy se nezdržuje v okolí velkých měst. Vždy jen u samot a vesnic.
Její objevování se je také náhodné. Dokonce se může zhmotnit i v domě.
Umí se teleportovat pomocí mlhy, která jí doprovází. A díky tomu všemu, dostala tato bytost svoje jméno.
Pokud ji uvidíte opodál, klidně jděte. Ať půjde, nebo bude stát na místě, vždy o vás zavadí svým pohledem a možná vás bude i kus cesty následovat, ale pak se vždy zastaví a plynule zmizí. A pro jistotu, ještě na ni nikdo nezaútočil.
Krom jejích zatím popsaných schopností, se o ní neví vůbec nic.

~měří 2m~

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama