Hra již oficiálně neexistuje

Saarakharské katakomby

3. dubna 2016 v 13:10 | Nivaz |  Kroniky
Saarakharské katakomby
Saarakharské katakomby, jak už sám o sobě název vypovídá je místo, kam se pohřbívají mrtví. Tedy spíše pohřbívali za tak dávných dob, že už si je skoro nikdo nepamatuje. Je to pravděpodobně nejrozsáhlejší podzemní komplex, který lze v Iscaraalu najít. Nikdo neví, kolik chodeb a pater přesně má, ale mnoho lidí se do nich vypravilo, aby je spočítalo, nebo aby nalezli díky svým bláhovým myšlenkám zlato. Místo toho se dočkali bloudění a později, pokud se jim nepodařilo zázrakem najít cestu i smrt.
Ale bloudění je ještě dobré počínání…V některých částech tohoto komplexu jsou pasti a mnohdy horší věci, než by si kdokoliv dokázal představit. Říká se, že jsou zde nemrtví, kteří vstávají ze svých hrobů, ale i bytosti, které se kradou temnými chodbami a zabijí každého na potkání, pokud jej neuženou. Jedno stvoření je dokonce spjato se zdmi samotných katakomb.
Pokud se vypravíte někdy do tohoto místa, už brána do těchto hlubin vám naznačí, že byste sem vůbec neměli chodit. Lebky zasazené kolem a dvě nepopsatelné a děsivé sochy čehosi, které stráží bránu a dávají tak jasně najevo-zde je jsou mrtví, zde je smrt.
Až se odhodláte přijít k bráně, první co uvidíte, jsou právě sochy ze stříbra. Ale samotné sochy stříbrné nejsou, protože věky strávené na vzduchu jim propůjčili černou barvu, která umocňuje atmosféru. I počasí se přiblížením mění na bouři a prudký déšť začne bičovat okolí.

Uvažte, jestli je vhodné vstoupit do tohoto místa…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama