Hra již oficiálně neexistuje

Smějící se skála

10. dubna 2016 v 14:17 | Nivaz |  Kroniky
Smějící se skála

Smějící se skála je velice zajímavé, přesto děsuplné místo, které leží ve Weneiském lese. Jedná se o skalní masiv, ve kterém jsou vytesány stovky smějících se obličejů. Problém je, že obličeje nejsou až tak normální. Jsou to spíš šaškovské obličeje v šílené grimase.
Pokud budete dostatečně zticha a nakloníte ucho k jedné z masek, je dost možné že uslyšíte smích.
Tímto však nic nekončí.
Skála není žádný drobeček. V jejích útrobách byly vystavěny ochozy a různé místnosti, které jsou zaplaveny podzemní vodou. Ovšem zaplavat si zde nemůžete, voda dosahuje k lýtkům a v některých částech pouze po pás. Nicméně takové množství vody velmi dobře znemožňuje pohyb. A skála není až tak opuštěná, jak by bylo záhodno. Občas se zde, na suchých plošinách usídlí nějací bandité, nebo nějací obyvatelé temných míst. Ale dále do skály už nikdo raději nechodí. Vše je totiž temné a pořádně olezlé od řas a vlhkosti. A poletuje zde zvláštní atmosféra, které se bojí téměř všichni.
Legendy praví, že je zde ukrytá kniha vyvolávání, která v sobě ukrývá mocné zbraně. Stačí si přečíst příslušné řádky ve starém jazyce a můžete se vyvolat téměř každou zbraň.
Avšak nikdo tam nechodí. Pravděpodobně je tohle i žalář jedné kreatury. Říká se, že kniha je střežena Čirým smíchem.
Legendy praví, že tento netvor pozře včechny, kteří se dostanou do jeho bízkosti a vždy, když se blíží někdo do útob tohoto místa, uslyší smích, který se pořád zesiluje. A poté přijde tma...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama