Hra již oficiálně neexistuje

Zatracené duše

30. dubna 2016 v 17:17 | Nivaz |  Iscaraal
Zatracené duše jsou takové duše, které neodešli, nebo jim byl zabráněn vstup na Nul-sheiren. Takové duše se pohybují po světě. Avšak nejsou vidět, cítit, slyšet a vlastně je téměř nikdo nedokáže magicky detekovat. Co je ale nejhorší. Duše neztrácí vědomí. Vidí a slyší vše co se kolem ní děje, ale do ničeho nemůže zasáhnout. Nevidí ani jiné zatracené duše. Je vlastně vězeň, mezi dvěma různými světy a nemůže se odtamtud nijak dostat. Na vše na co sáhne, projde skrz. Slyší pouze svůj hlas a bloudí po prostoru sama.
Jsou pouze dvě možnosti, jak se z tohoto utrpení dostat. Konjunkce portálů, nebo les ve středu Iscaraalu- Nornthaar.
Pokud přijde duše do Nornthaaru dv dny trvá, než se dokáže zhmotnit. Pokud se zhmotní, svobodně se může procházet, ale ne mimo les. A tehdy nastává ten problém.
Pokud Zatracená duše dojde no toho hrůzného místa, nevědomky uzavírá magickou vazbu, která ji již nepustí z nitra lesa. Drží ji a postupem času, co se duše zhmotní, začíná proces změny a to velmi nežádoucí změny. Tělo duše může začít nabývat svaloviny a nepřirozených tvarů a vzhledů. Vzhledů, kterých se faahe děsí a které dělají tento les ještě nebezpečnější, než je. Duše nabude svalové a kostěné opory, obličej a celkový zjev jsou velmi ohavné a jejich jediný cíl je lov a touha cítit krev. Ze zatracené duše se totiž stává Měňavec. Jeden z nejhorších nemrtvých v Iscaraalu i Vnějším světě.

Nyní druhá možnost, a sice konjunkce portálů. Když se pojí všechny portály, které jsou na straně Iscaraalu, vytvoří tak jeden super portál, který ústí na Druhou stranu. Tím se duším dostane zaslouženého odpočinku. Jenže ne všem duším se povede najít a projít tímto portálem. Konjunkce je probíhá vlastně jednou za několik tisíc let a je absolutně nepravidelná.

Těmito způsoby se zatracená duše může hmotnit a utlumit alespoň v jednou případě utrpení, které by ji jinak čekalo do konců všech věků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama