Iscarian

25. června 2016 v 0:59 | Nivaz |  Atlas
Iscarian
Iscarian, jedno z nejposvátnějších zvířat Iscaraalu, někdy také nazývaný jako Adulraath. Adulraath znamená ve starém jazyce posel.
Iscarian je dravý krkavcovitý pták, kterého lze najít ve všech částech Iscaraalu. I když se vyskytuje všude, moc šancí spatřit ho nemáte, pokud se opravdu nedíváte pozorně. Jsou totiž relativně nenápadní, avšak jsou velcí, jako přerostlý krkavec.
Jsou celí černí, pouze letky, špičky ocasních per a chocholka jsou bílé. Za měsíčních nocí, nebo jakéhokoliv plošného svícení bílá barva odráží dané světlo a tak ptačí letky a všechna bílá místa září. Působí tak magickým dojmem. Ale ani to tak není úplně lež. I tento druh tvora je schopen, v jistém slova smyslu ovládat magii. Lépe řečeno pouze část telepatie, která je nicméně pro jeho duhý název zásadní. Zadíváte-li se do očí iscariana, je to jakoby se vám oči zakousli přímo do duše a listovaly vašimi myšlenkami, jako v otevřené knize. Tak to jim také můžete říct něco, co mají sdělit určité osobě a říct jim, kam mají letět. Zprávu předávají prostřednictvím toku myšlenek, které jste jim předali a také krátkými vizemi.
Jsou také velice inteligentní a občas vymýšlejí blbosti. Pokud jsou v hejnu, jako že se to moc nestává, křičí na sebe a občas si tak zakřičí i do okolí. Zakřičí je de facto správný pojem, protože to nejsou zádní pěvci. Jejich řev je opravdu pronikavý a nepříjemný.
Jsou výbornými lovci a k usmrcení kořisti používají své drápy a velký silný zobák, jímž dokáží udělat paseku na téměř jakémkoliv živém tvoru.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama