Agorameei

12. července 2016 v 21:54 | Nivaz |  Rasy
Agorameei [Agoramejí]
ZNAK
znázorňuje bytost na světla tak i ve tmě

Agorameei je další Iscaraalskou velmi zvláštní rasou, zejména co se vzhledu týče. Nemají obličej, ale s tím už jsme se setkali u proměněné podoby u Gatakhúulů. Ve své pravé podobě mají také čtyři ruce. Rozdíl je v tom, že na konečkách prstů mají velmi ostré drápy, které dokáží velmi dobře používat. Nicméně dokáží na sebe vzít podobu člověka, ale ke Gatakhúulům mají převelice daleko.
Agorameei jsou hlavně uzpůsobení k používání magie, a sice magie vyvolávání a samozřejmě i magii útočné, hlavně co se ohně a dokonce i světla týče. Od přírody jim je předurčeno být vynikajícími čaroději. Ovšem Agorameei mají více odvětví. Nemyslící, nekomunikující bytosti, co se zdržují v části Iscaraalu, kam nikdo nejde a nemůže. Tyto bytosti najdete v úplné tmě, kde mají de facto plnou moc. Ovšem největší prim a ostatně zvláštnost této rasy je podivuhodná.
Agorameei jsou na světle průhlední, jako duchové. Projdou skrze stěnu, nemohou být fyzicky poškozeni, ale ani oni sami nemohou fyzicky škodit. Proto za denního světla používají magii. Ti myslící, jsou na tom s touto vlastností stejně. Však jakmile zapadne slunce, stává se z jejich éterické podoby podoba hmotná, které se již dá uškodit. Ale není to vůbec lehké.
Velmi zvláštní je, že se všem Agorameei občas říká Proutěná panenka. Nikdo přesně neví odkukud to pochází, ale říká se, že existuje místo, odkud všichni Agorameei pochází a že v tomto místě je i tato první bytost schovaná v artefaktu, který vdává neviditelnou záři. Díky tomu jsou Agorameei ozářeni a zároveň ve tmě. Jsou fyzicky nedotknutelní, ale sami díky tomu mohou způsobovat fyzická zranění. Což znamená, že jsou vlastně v této oblasti nesmrtelní.
Ovšem existuje artefakt, který dokáže zlomit ono neviditelné světlo a popálit tak všechny příslušníky této rasy. Ovšem tento artefakt se nalézá v temnotě, jež střeží samo ticho.

 
~případně hledejte něco co má čtyři ruce a vadný obličej~

kde hledat obrázky:
http://orangesavannah.deviantart.com/


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama