Hra již oficiálně neexistuje

O Magii a síle

17. července 2016 v 19:41 | Nivaz |  Informace
O magii a síle


Jistě víte, že se zde síla magie určuje podle věku, množství many a dalších menších bodů, které jsou uvedeny v pravidlech, avšak to od kdy dosáhnete lepší úrovně v magii, to nikdo neví.
Abych to osvětlila.
Když si zvolíte body magie v registraci a máte určitý věk.
Například vám bude 925 a úroveň magie, na které začínáte je 27.
To znamená, že level vaší magie je sice 27 ovšem a s vaším věkem je level 27 o mnoho silnější, než level člověka s věkem 210 s levelem magie27.

Nyní druhý případ, který může nastat.
Pokud je vám například 230 a úroveň vaší magie je na levelu 62 a střetnete se s protivníkem, kterému je 697 a jeho magie je na levelu7, nastává jistý problém. Kdo z koho. Avšak existuje řešení. Zde pro změnu hraje roli výdrž a mana protivníka, vlastně samotná úroveň magie. To znamená, že i když jste třeba vy nižšího věku a máte úroveň magie 62, je jasné, že to s ní umíte a tak vás silná kouzla méně vyčerpávají. Kdežto nepřítel může mít vysoký věk, ale pokud má nízký level, znamená to, že kouzla jsou pro něj mnohem náročnější. Tím pádem nezáleží až tolik na věku. Nepřítelův 7. Level je sice silnější než 7. Level někoho mladšího, ale stále slabší, než váš 62. s nižším věkem.
Také může nastat situace, kdy se díky věku mohou odlišné levely magie rovnat.
Takže nyní obecně bez ohledu na věk.

Rovnost sil magií
každý level od deset vyšší si je rovný, pokud je mezi protivníky věkový rozdíl 300let
Takže 120 let a 30 level je rovné jako 420 let a level 20

Zde bude relativně podrobně vypsáno po určitých levelech, jak sílíte v magii.
Ještě je také dobré říct, že všechny dovednosti mají maximální level 250, včetně vybraných.Level 1-10
Na této úrovni je magie v začátečním stádiu. Je slabá a většině oponentům dokáže udělat jen pár škrábanců, ale v některých případech může být pořádně otravná. Zároveň nositel musí být trochu opatrný, neboť díky nejistotě a nestabilitě kouzel se může stát, že magie půjde proti vlastníkovi.
Vlastník navíc dokáže jen pár malých kouzel, která ho po krátké chvilce vyčerpají.
Mezi těmito úrovněmi vždy probíhá zlepšení.

Level 10-25
Kouzla se přestala obracet proti vám (vííhííí) a jste už na aspoň trochu snesitelné úrovni. Už jste v průběhu těchto úrovní schopni zavařit svým nepřátelům, a pokud máte nějakou autoritu, již dokážete někoho slabého jaksi zmanipulovat, aby se přidal na vaši stranu. Všechna kouzla vás vyčerpávají, ale na až tolik, jako na předchozích levelech. Mezi těmito levely probíhá opět postupné zlepšování.

Level 25-50
Nositel už je na tom se svou magií o dost lépe. Umí více silnějších útoků, avšak největší problém tohoto stádia je, že veškeré útoky začínají ubírat větší množství energie (many). Ale množství energie, které máte se také v průběhu těchto úrovní, se relativně dost zvyšuje, protože čím více kouzla ubírají many, tím více se mana natrénuje.

Level 50-70
Už o sobě můžete říct, že jste relativně silný mág. Vaše kouzla jsou schopna dost dobře poničit jakéhokoliv protivníka, který je v přijatelném stáří vůči vám. Kouzla už nevyčerpávají tolik many (energie) jako v předešlých levech. Na 50.levu ještě ano, ale výš už ne. Na 70. Úrovni si můžete říct, že jste opravdu dobří. Opět mezi levely probíhá zlepšování a hlavně se zvyšují počty všech kouzel. Na víc od těchto úrovní lze s velkou námahou kombinovat více magií dohromady… Pozor, některá kouzla se mohou vyrušit, ale u vody a ohně toto neplatí.

Level 70-100
Magické problémy jsou velmi ojedinělé a všechna kouzla již dokáží i relativně rozdrtit protivníka. Hlavně ta silná. Ovšem všechny typy kouzel jsou dost silné. Kombinování magie je na trochu lepší úrovně avšak jakékoliv kombinované kouzlo je ještě velice náročné. Někdy kolem úrovně 90 namíchání kouzel a magií nespotřebujete tolik energie… přesto vás vše samozřejmě značně vyčerpá.

Level 100-130
Na těchto levelech si říkejte pomalu velmi pokročilý mág. Vaše kouzla rozdávají bídu a moc vás nevyčerpávají. Kombinace magie jsou o dost snazší a také se vám otevírají nové velmi silné magie, které byste před tím nemohli ovládat. Pořád se zlepšujete, ale nikdy nejste neporazitelní.

Level 130-170
Na této úrovni je nositel expertem, který nemá problém zkombinovat tři magie. Jeho silné útoky jsou pro většinu silnějších potvor devastující. Je tu však zase krize, že kouzla vyčerpávají manu daleko více, ale není to tak drastické, jako u nižších levelů, kde tato krize existuje. Faahe je opravdu silným mágem

Level 170-210
Již můžete být jmenováni mistrem svého oboru. Umíte velmi silná kouzla a jste schopni se učit ty nejsilnější dostupné magie. Zároveň krize pominula a vy tak máte prostor pro ještě lepší manévrování se všemi vašimi kouzly a kombinacemi. Zlepšování pořád pokračuje.

Level 210-249
Vaše mistrovství je nezpochybnitelné a jste en kousíček od toho, kdy už se nemáte co učit. Takovéto magické úrovně dosáhl zatím pouze málo kdo. Vaše útoky zasluhují jen jediné slovo. Devastující

Level 250
Už se víc nenaučíte…Vaše magie dosáhla úrovně velmistra.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama