Hra již oficiálně neexistuje

Předběžné informace

18. července 2016 v 12:00 | Nivaz |  Informace
Předběžné informace
Sám název už o sobě říká, o co půjde.
Až se vrátím z praktik, což je někdy kolem 27. 7., pobudu zde jen pár dní a opět se vytrácím na dovolenou, to jen abyste s tím počítali.

Nicméně potom nás bude čekat pár řekněme změn, některé menší a některé dost velké, které snad urovnají všechny problémy.
· Právě jedním problémem je levelování postavy, které se snažím vyřešit. Ač se to zdá lehkým úkolem, není tomu tak. Tak mi držte palce, ať vymyslím něco, co není ještě větší hloupost. A také náš čeká úplně jiné rozřazování dovedností na začátku, čili v registraci.
A asi poslední dodatek k tomuto bodu, a sice to, že všechny budou, jak si řekněme tři třídy zaměření, a to čarovné, bojové a obojetné. Tyto názvy jsou zcela provizorní.
·
Dále bych se zmínila o tom, že v rámci jiného systému budou přidán do hry i jiná originální zaměření a v další řadě pár nových ras. Avšak aby nebylo moc ras, některé budou stáhnuty a nahrazeny právě originálními. Avšak stažené rasy nezaniknou úplně, budou jen na přímé vyžádání.
·
Nyní a nejspíše jedna z věcí, která změní a poskytne další interakci ve hře, do hry nejspíše přibydou i peníze, za které budou moci být pořízeny jiné věci, lepší zbroje, 'koně,' a jiné možnosti interakce a podobně. Prozradím, že k některým bude i za potřebí nějaké autority.

· Další příjemnou změnou by také mohla být i nová mapa, na kterou jste nejspíše čekali dost dlouho, protože nadpis Provizorní verze tam straší od začátku hry. Nicméně jsem si jistá, že od této mapy jsem nasbírala další dovednosti a tak budoucí mapa bude lepší a také mnohem podrobnější. Což mě dostává také k tomu, že bude konečně zveřejněn nějaký ten článek o "politických poměrech" v Iscaraalu.
Co se ještě lokací na mapě týče, většina jich změní název, ale ty základní lokace, jako Gallathain, Šedoskalí a tak zůstanou stejné.

A to už je nejspíše všechno co vás bude čekat, až se vrátím ze svých dovolených. Asi se slušně zapotím, ale to vy po zveřejnění těchto změn také. O:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama