Hra již oficiálně neexistuje

Rozložení času

28. července 2016 v 14:40 | Nivaz |  Informace
Rozložení času
I Iscaraal má nějaký ten čas, kdy se všichni probouzí, kdy jsou aktivní a kdy by teoreticky měli jít spát, nebo se věnovat večerním aktivitám.
Inu zde najdete nějaké ty podrobnosti o tom, jak se je to s normální hrou, či akcí. Samozřejmě osud má právo zpomalit, či zrychlit čas tak, aby průběh hry byl plynulejší. Nicméně zde máte standardy, které budou až na výjimky platit.
Svítání a den začíná v 6:00 našeho času. V tuto dobu prostě v Iscaraalu svítí slunce a když ne, probíhá nějaká nekalost s počasím, a sice bouřky, mlha a jiné záludnosti matky přírody.
Kolem 20:00 hodiny nastává soumrak, tím pádem noc. To však neznamená, že nemůže být počasí nekalé. K nocím také náleží úplněk, který bude pro zjednodušení každého 20… pokud bude úplněk, vlkodlaci se téměř samovolně proměňují.


A nyní časové rozložení akcí


To je trochu jiné. Může se samozřejmě střídat den a noc, ale prakticky u akcí se tak trochu na čas nedbá. Hraje se den, a když strůjce (osud) napíše, že je noc, automaticky třeba i po dvou dnech nastává noc. Prostě, jak již několikrát bylo psáno, osud, nebo-li strůjce může hýbat vším.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama