Hra již oficiálně neexistuje

Hakenor Yahmell

31. srpna 2016 v 22:00 | Nivaz |  Iscaraal
Hakenor Yahmell
Hakenora Yhmell (zkráceně HY) je název pro největší, nejrozšířenější a nejmocnější organizaci v Iscaraalu. Neví se o ní téměř nic až na její jméno a služby, které poskytuje. Místo jejího pobytu, jméno jejího vůdce, dokonce i doba, ve které vznikla, jsou neznámé. Mnoho lidí, hlavně těch majetných, vyhledává její služby. Je známá pro svou diskrétnost, přesnost, výkonnost a preciznost.
A co že si to od ní můžete koupit?
Skupina se zabývá obchodem s nejmodernějšími technologiemi z Vnějšího světa, mezi něž patří i zbraně. Zaměstnává nájemné vrahy, kteří jsou ve svém oboru špička a vlastní nejrozsáhlejší špionážní a informační síť v Iscaraalu, která proniká i do Vnějšího světa. Je tedy jasné, na co si ji lidé najímají. Většinou chtějí zbraň na svého nepřítele, či poslat vrahy na svého nepřítele, nebo se něco dozvědět o svém nepříteli. Tak či tak má organizace prsty snad ve všem nelegálním, co jen v Iscaraalu lze a to včetně drog.
Má spoustu známostí a styků na vysokých místech a nejen pánové a dámy vládnoucí rodovým územím jsou jim lecco dlužni.
Organizace je velmi dobře finančně zajištěna a to hlavně díky své spolehlivosti, která jí umožňuje diktovat si vysoké ceny.
Neoficiálně je jednou z velmocí, která vládne Iscaraalu. (Velká bábovička)
Ví o všech portálech z Vnějšího světa, které se zatím objevily a neustále kontroluje průniky jak do dovnitř tak ven z Iscaraalu. Také má informace o všech, co kdy prošli portály, potom, co je začali kontrolovat.
Hakenor Yahmel je nejobávanější organizace v iscaraalském podsvětí. Má moc, peníze a úctu. Ty, které považuje za "přátele", chrání a hlídá si je. Zradu netoleruje.

Hakenor Yahmel znamená Temná cesta, vstoupíte na ni také?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rhamb Rhamb | 1. září 2016 v 10:09 | Reagovat

Pff.. Konečně! :D Takové napínání a pak z toho vyleze banda "nejlepších z nejlepších", která obchoduje mj. s věcmi z vnějšího světa.
Jako jasně, asi by mě během pár vteřin rozsekali na maděru, kdyby chtěli, ale já jim do toho řemesla zas tak moc nefušuji jako.. Leda, kdybych se začal zabývat výrobou drog, což mě tedy moc neláká.. :D

2 layouty-iscaraalu layouty-iscaraalu | 2. září 2016 v 12:31 | Reagovat

:D Jenže, tohle ani zdaleka není všechno!

*Zlověstný smích v pozadí*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama