Hra již oficiálně neexistuje

Nordhuuwský cech

26. srpna 2016 v 12:16 | Nivaz |  Iscaraal
Nordhuuwský cech

Nordhuuwský cech je banda asi pět seti faahe, která se dala cestou vykrádání hrobek a překupnictví některých vzácných alchymistických surovin. Také jim nejsou cizí vraždy na objednávku, ale zdaleka v tom nehrají tak velkou roli, jako ona pověstná Velká bábovička. I oni jsou pečlivě hlídáni.
Nordhuuwský cech nemá moc diskrétnosti, ale na černém trhu je i relativně vážený protože nosí dost vzácných surovin a také občas prastaré artefakty, když narazí na nějakou pořádnou hrobku. Tak či tak, pokud se dostanete s tímto cechem do kontaktu, je dobré se mít na pozoru. Nejsou moc důvěřiví, a pokud se budou cítit ohroženi, je možné že k vám v noci přijde návštěva a polechtá vám střeva ostrou dýkou.
Na druhou stranu velmi dobře platí za cenné informace nebo i za to, že jim prodáte nějaké věci, které jste nasbírali.
Pokud hledáte ústředí skupiny, zajeďte si do Wenei, tam pokud dobře budete hledat, najdete jejich kontakt a pokud se s ním domluvíte a nabídnete nějaké cenné věci, je možné, že spolu začnete obchodovat.
Nordhuuwskému cechu velí Hirdeim aspoň pod tímto jménem je znám ve spodině společnosti. Býval to žoldák a velmi silný mág. Dokonce se říká, že je to Agorameei, ale kdo ví. Tato osoba, je také relativně opředena tajemstvím. Aspoň se to tak říká.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama