Vlčí stezka

13. srpna 2016 v 22:08 | Nivaz |  Iscaraal
Vlčí stezka

Vlčí stezka je dost rozsáhlá skupina podsvětí, která dělá těžkou hlavu některým karavanám. Už z názvu vyplývá, že většina faahe z této skupiny jsou vlci, nebo psovití měniči. Jistě, najdete zde také i pár jiných ras, avšak psovitých, hlavně vlkodlaků je nejvíce.
Skupina sídlí v Assethském městě, což je úplně na druhém konci Iscaraalu. Avšak má své pobočky v těch významnějších oblastech. Občas potkáte i jejich tábory po cestách.
Vlčí stezka je organizace zabývající se sháněním hlavně vzácných kožešin nebo kůží(plazi), poté shánění vzácných kovů, třeba i nejčistšího železa, přepadáváním občasných karavan a kupců a také jako prostředník například mezi černým trhem, nebo i dealeři všech možných věcí. Drogy nejsou výjimkou. Ostatně, jsou také i překupníci a některé věci od nich seženete za pár šupů, jak se říká.

Ovšem také jsou pod palcem a jelikož uzavřeli obchod s Temnou cestou života, jsou kontrolováni. S určitými organizacemi také spolupracují a kupují od nich vybavení, které pošlou dál.
Když už se ale rozhodnete obchodovat s touto organizací, určitě jim jako platbu nenoste psí konzervu, tou se stanete vy, obzvláště pokud navštívíte hlavní sídlo v Assethském městě. Vlčí stezce totiž velí Yrzin Tech, přezdívaný také jako Rudý vlk. Nejen že je rezavý, ale jeho jméno je docela proslulé, protože už pár vesnici a mnoho lidí padlo jeho rukou… tedy spíše drápy a zuby, když mu odmítli zaplatit.
Organizace přijímá několik druhů plateb, a to zlato, lidské oběti, protože ne všichni psovití jsou v této de facto přerostlé smečce svatoušci, drahé kamení, dodávka zbraní či informací.


A jak poznáte, že jste na vlčí stezce? Jednoduše… vaše cesta bude lemována znakem otisku dlaně, která je napůl vlčí, napůl lidská…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama