Hra již oficiálně neexistuje

Září 2016

Flidais

30. září 2016 v 19:27 | Nivaz |  Postavy
ID: Kami
Jméno: Flidais
Věk: 28 let
Rasa: Kožoměnec
Level: 1
Třída: Krarebit

Till Lindemann

25. září 2016 v 12:44 | Nivaz |  Postavy
ID: Till

Jméno: Till Lindemann
Věk: 53 let
Rasa: Člověk
Třída: Mág
Typ: živelný

Legenda praví, že:

24. září 2016 v 15:30 | Nivaz |  Ostatní

Legenda praví, že:

Mini blogová akce pro pobavení! Abychom se nenudili, mám zde pro vás malou aktivitu. Napíši pár řádků nějakého příběhu a nechám ho nedokončený. Potom co si ho přečtete, navážete svým příspěvkem a necháte prostor pro reakci ostatních. Vlastně napíšeme jakýsi příběh. Pro pochopení.

Já: Šla jsem do temného lesa, kde se svítilo. To světlo mě lákalo. Navíc mi byla i zima. Šla jsem tedy za tím světlem, a začala rozpoznávat siluetu.
Pepa: Začala rozpoznávat siluetu koně, sedícího v tureckém sedu a opékající si banán…. Blah, blah, blah.
Eva: Kůň si opékal banán a vedle něj seděl opilý netopýr….

Prostě navážete a napíšete to, co vás napadne. Může z toho vypadnout i naprostá blbost, jako jsem napsala v příkladu. (Ne, nepřemýšlela jsem nad tím) Záleží na vaší představivosti a tak. Můžeme z toho udělat epický příběh, anebo totální blbost. Takže si vyberte, co chcete napsat.


Nuže dovolím si začít:

Legenda praví, že kdysi dávno v jednom lese, porostlém houbičkami, stála chaloupka. Byla oprýskaná, zchátralá a porostlá houbičkami a mechem. Nikdo tam už nechodil a nebydlel. Jenže se říkalo, že tam pořád někdo je.

AKCE-Skrz oheň do Edewenu

20. září 2016 v 20:03 | Nivaz |  Akce

Skrz oheň do Edewenu


Akce-volba data konání

11. září 2016 v 10:47 | Nivaz |  Ostatní
Akce-volba data konání

Zdravíčko mé milé potvory.
Snad od začátku hry, nepočítaje tu akci se zlodějem v Šedoskalí se tu nic pořádného neudálo a tak bych někdy v blízké budoucnosti chtěla nějakou akci uspořádat. Jenže bych také chtěla, aby vás tu bylo co nevíce, proto tedy vyhlašuji slovní a datový souboj. Nechť rozhodne ten nejpříznivější čas!
Vše podrobné se o akci v čas dozvíte.

Nyní se prosím vás dohodněte na příznivém datu. Upozorňuji, že nevýhodnější by to bylo na konci týdne.Typy podle jednotlivých tříd

4. září 2016 v 19:51 | Nivaz |  Informace

Tak, myslím, že mi můžete pogratulovat, protože jsem vypotila ta zaměření a všechny je sepsala. Tedy ta, co byla potřeba. Pokud tedy chcete v návaznosti na svou třídu si vyberte co co chcete být a napište mi to do komentářů. Zároveň bojovník zůstal nezměněn a tento článek s tím sloučím a přerozdělím do příslušných kategorií, tak snad v tom nebude žádný zmatek.
Díky za trpělivost a teď si konečně můžete vybrat v čem a s čím chcete bojovat

Zaměření mágů:

Změna layoutu

4. září 2016 v 0:39 | Nivaz |  Informace
Změna Layoutu!!!

Iscaraal dostal nový kabátek, jak jste si mohli sami všimnout. Takže ANO, jste na stejném blogu, stejné rpg. Avšak abyste z toho nebyli zmatené mé milé příšerky, řeknu vám, že zde proběhlo i několik nepatrných změn.
Přibyli nám totiž další možnosti v menu. Zbytečné a důležitější věci, které byli pomíchané, jsem trochu přerozdělila a tak to snad pomůže v lepší orientaci na blogu i usnadnění, co se klikání týče.

Dále je zde oživení layoutu a také umrtvení vašeho jazyka, protože možná jste si všimnuli té rýmovačky v čele layoutu. Ano, je to básnička ve starém jazyce, ale moc se toho z ní nedozvíte. Můžete si přeložit jen pár slovíček, se kterými jste se už setkali na blogu, ale zatím nic moc. Jenže časem přijde slovník a pak ti chtiví se budou moci dozvědět, oč běží. Zároveň toto je jen část básně.

~pokud to budete číst, prosím nevylamte si jazyk~

Takže mi rozhodně napište svůj názor na tenhle layout. Já vím, že jste byli zvyklí na ten starý layout, ale tohle bych řekla, že je docela příjemná změna.

Opravdu mi prosím napište váš názor, nechci tu mít hluché publikum, pokud sledujete blog :)

Díky za pozornost,

Váš kus sýra

Cechy

4. září 2016 v 0:22 | Nivaz
Cechy
Zde najdete veškeré organizace Iscaraalu. Jak legální, tak i ty nelegální


Alchymie

4. září 2016 v 0:19 | Nivaz
Alchymie
Zde najdete všechno pro alchymii.