Flidais

30. září 2016 v 19:27 | Nivaz |  Postavy
ID: Kami
Jméno: Flidais
Věk: 28 let
Rasa: Kožoměnec
Level: 1
Třída: Krarebit


Schopnosti&zajímavosti:
Flidais je nejspíš sama o sobě zajímavá už svým jménem. Každopádně tím, čeho si lidé většinou všímají, jsou její rudé vlasy. Ačkoliv jí s matka oblibou říkávala, že mají barvu ohně ze starých dob, ona se raději vždy přikláněla na popis krve. Taky má zvláštní oči, i když možná méně zajímavé. Jedno oko má zelené, zatímco druhé je tyrkysové. A nikdy nesundává stříbrnou příkrasu v podobě jemného řetízku s přívěskem svírajícím maličký kámen, taktéž barvy tyrkysu. Taky lze poznat dle menší výšky- ne že by byla prťavá, ale měří nějakých sto šedesát devět, snad sedmdesát.


Povaha:
Flidais je žena, která morálku moc nepodporuje. Je nepříjemná a kousavá, cynická a ironická. A i přesto není klasická záporačka, jak by se mohlo zdát. I přes nepříjemnou slupku… ne, opravdu není dobrá uvnitř, ale nemá důvod hnout prstem, pokud jí z toho něco nekápne. Že je dobrá uvnitř je blbost, je prohnilá jako dřevo ve vlhku. Dobře, ne možná tak moc, ale nedá se tu bavit o nějakém světýlku ve tmě, když není jistota, že existuje. Protože Flidais i přes svůj poměrně mladý věk nemá žádnou úctu k lidem, vlastně ji má jen k moci. Jakmile vás zhodnotí jako silnějšího, přestane otravovat a většinou se klidí z cesty. A aby se na to jen tak náhodou nezapomnělo, nevěří na lásku, ani s ní city spojené. Pokud ucítí motýlky v břiše, vyhledá doktora, jestli nemá tasemnici, nebo podobného parasita. Razí si motto 'Žili šťastně až do smrti je sice pěkný, ale život je tak velká svině, že ona při nejlepším zemřela při porodu'. Což možná dává na vědomí, že nemá ráda a taky že je ráda nemá. Nemá ráda ani ty rádoby klaďase, kteří všem ometají úsměvy o obličej a mrkají svýma nevinnýma očima. Baví ji běhat po venku nahá, jen v srsti, jako správný měnič. Jakožto velká kočka nemůže navzdory zbytku své povahy odolat drbání a podobným věcem, ale mějte na mysli, že pokud to na ni jednou zkusíte, nepřežijete. Po chvilce blaha vám utrhne hlavu. Není to jen kočka, je to vzteklá číča!

Příběh:
Flidais byla vychována v relativně slušné famílii. Všichni samo sebou měniči. Její rodiče pocházeli odjinud, ale nikdy se moc nevyptávala. Už jako malá byla tak trochu jiná- nepříjemná na zbytek, vlastně si vážila jen rodiny. Byl to její poslední závazek, tedy do chvíle, kdy zbavila svoji sestru nápadníka. Zbavit má více významů a v tento moment se opravdu mluví o zbavení v plném slova smyslu, přejal mu totiž ostrou hranou srpu přes hrdlo. A ačkoliv to tehdy ještě bylo nechtíc, vysvětlete to rodičům. Neustále si na ten den vzpomíná, jako by to bylo včera. Jak žadonila rodiče, že bez nich nepřežije. A vždy se ušklíbne- přežila. A stala se silnější. Změnila své priority. Ačkoliv ne o tolik. Nepleťte sem tohle není smutný příběh o holce, kterou vychovala ulice. Ona byla zmetek už delší dobu. Ani rodiče ji to vyhazovem nedonutili nechat vyvrcholit, nic takového. Za to, kým dnes je si může naprosto sama a nikdo jiný. A to že svoji rodinu už nikdy neviděla, jen poslala na svatbu s novým 'miláčkem' své sestry lebku jako dar, za to si mohla sama a taky si to moc dobře uvědomuje. Vzhledem k tomu, že sama na blízko nebyla nikdy moc silná, ačkoliv se snažila trénovat, jakmile se dozvěděla o svém momentálním zaměření, jistěže do něj skočila nohama napřed. Přeci jen udržet si nepřítele od svého těla muselo být příjemné. A kdyby se už dostal blízko.. no co. Drápy a zuby měla. Ne nadarmo se říká, že tygr je nebezpečný. I Flidais je, ačkoliv raději bojuje jako člověk. Jako zvíře je přeci jen trochu jiná, ale spíš než síla se tam víceméně uplatňovala vždy rychlost a zuby. To taky zjistila, když byla poprvé sama za sebe na lovu. Tak našla svého nikdy už nezmiňovaného učitele. Přeci jen ji naučil jak využít své víceméně menší postavy, protože na sílu nikdy opravdu nebyla. Další tři, čtyři roky intenzivně trénovala jak být co nejrychlejší, aby ji při úprku z boje jen tak někdo nedohnal, a jak se vyhýbat smrtícím útokům s elegancí a ladností. Přeci jen v tom není dokonalá, ale zase je pravda, že dokonalá být nemusí. Po opuštění svého učitele se stala něčím jako holkou pro všechno. Co dělala se musíte ale samo sebou dozvědět sami, pokud se vám to tedy odhodlá říct sama. Ráda testuje ostatní a ne vždy je to zrovna příjemné. Krade, takže peněz je většinou dosti. A taky je pro ni zábava běhat si po lese. Jen tak. Ráda by řekla, že přišla do této části hledat přátele a podobné blbosti, ale pravda je jednoduchá. Přišla za prací a taky za jedním jistým známým jménem. Alespoň v jejím kruhu. Ráda by se totiž i pustila za legendami, které opředávají celý Iscaraal.

Dovednosti
- Síla: 16
- Výdrž: 17
- Rychlost:32
- Obratnost: 25
- Magie: 10

Typ magie: Vyvolávání

Vybrané:
- Rezistence 10
- Transmutace 10


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama