Legenda praví, že:

24. září 2016 v 15:30 | Nivaz |  Ostatní

Legenda praví, že:

Mini blogová akce pro pobavení! Abychom se nenudili, mám zde pro vás malou aktivitu. Napíši pár řádků nějakého příběhu a nechám ho nedokončený. Potom co si ho přečtete, navážete svým příspěvkem a necháte prostor pro reakci ostatních. Vlastně napíšeme jakýsi příběh. Pro pochopení.

Já: Šla jsem do temného lesa, kde se svítilo. To světlo mě lákalo. Navíc mi byla i zima. Šla jsem tedy za tím světlem, a začala rozpoznávat siluetu.
Pepa: Začala rozpoznávat siluetu koně, sedícího v tureckém sedu a opékající si banán…. Blah, blah, blah.
Eva: Kůň si opékal banán a vedle něj seděl opilý netopýr….

Prostě navážete a napíšete to, co vás napadne. Může z toho vypadnout i naprostá blbost, jako jsem napsala v příkladu. (Ne, nepřemýšlela jsem nad tím) Záleží na vaší představivosti a tak. Můžeme z toho udělat epický příběh, anebo totální blbost. Takže si vyberte, co chcete napsat.


Nuže dovolím si začít:

Legenda praví, že kdysi dávno v jednom lese, porostlém houbičkami, stála chaloupka. Byla oprýskaná, zchátralá a porostlá houbičkami a mechem. Nikdo tam už nechodil a nebydlel. Jenže se říkalo, že tam pořád někdo je.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Till Lindemann Till Lindemann | 24. září 2016 v 15:51 | Reagovat

Říká se že v chalupě přebývá duch jedné staré babičky a jejího houbičkového pejska. Říkalo se že babičku kdysi zabilo předávkování houbičkama když kousala kotletku ze svého pejska.

2 Rhamb Rhamb | 24. září 2016 v 16:01 | Reagovat

A jelikož měla babička moc ráda svou chaloupku a houbičky, nechtěla ji ani po smrti opustit. A ačkoliv se o ní říká, jak byla za svého života milá a pohostinná, jako duch je to pěkná fúrie!
Jakmile nějaký náhodný poutník objeví její chaloupku s úmyslem v ní přespat, rozpoutá se v chaloupce hotové peklo! Přesněji řečeno chudák poutník. Babička sjetá houbičkami ze svého pejska dělá vše možné, aby ze své chaloupky poutníka vyhnala.

3 Tersdin Tersdin | 24. září 2016 v 18:18 | Reagovat

Pokud je však poutník dostatečně vychytralý, odvážný, nebo prostě jen ve stejném halucinogenním stavu jako duch pološílené stařenky a nabídne jí sexuální službičku, babička se mu za to odvděčí.

4 Chylli Chylli | 25. září 2016 v 13:24 | Reagovat

Čím? Tak to je otázka, často záleží na sympatiích k danému člověku, rase, či pohlaví. Třeba nechá ono poutníka přespat pod její střechou, nakrmí ho, nebo mu nabídne část své sbírky houbiček. Což je ta lepší varianta. Taky nemusí být se službami spokojená, nebo může mít jen špatnou náladu a to si pak poutníka může nechat v zajetí jako pokusného králíka a nebo prostě jen pro svou zábavu.

5 Niamh Niamh | 28. září 2016 v 17:46 | Reagovat

A co že se stane s těmi králíky? Ach ano, to je otázka, velmi dobrá. Zkouší nové druhy houbiček, bohužel i těch otrávených. A jindy prostě zkouší nové recepty. Elf nadívaný praváky, vlkodlak s omáčkou z lysohlávek- všechno jen vybrané speciality!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama