Hra již oficiálně neexistuje

Listopad 2016

Archiv fóra-příběh

23. listopadu 2016 v 20:33 | Nivaz |  Archiv příběhu
Zde najdete archivovný příběh, který jsme stačili sepsat na bluefóru. Kdykoliv si můžete přečíst, co se dělo záludného.
Navíc, pokud půjdeme na nové fórum, můžete bezproblému navázat na předchozí konverzaci. Stačí, když ve svém příspěvku napíšete, že začátek je v archivu.

Na bluefóru je jedna stana dvacet příspěvků. Tato jedna strana bude znamenat jednu kapitolu.

Kovařík Lesní

21. listopadu 2016 v 18:08 | Nivaz |  Atlas
Kovařík Lesní


Kovařík Lesní je úplně obyčejný ptáček o velikosti sýkory. Žije v prosluněných lesích, nebo na krajích luk, kde sežene dostatek hmyzu jako pro sebe, tak pro mláďata. Charakteristickým zvukem pro tento ptačí druh je jakési krátké a vysoké hvizdy. Vždy jsou tři za sebou a pak je kratičká odmlka. Takto poznáte, že jsou na blízku.
Samce a samici poznáte velmi lehce. Samec má břicho oranžovo žluté. Stejné to je v místě, kde křídla přirůstají k tělu. Poté jsou tmavě šedomodří. Samice jsou hnědé s vybledle žlutým břichem a špičkou ocasu. Poznáte je také podle obojku.
Vždy vychovávají jedno mládě, kterému věnují veškerý svůj čas.
Nejsou lehce ulovitelní, ač se zdají být bezbranní. Jsou rychlými a obratnými letci, a hnízdo se většinou nachází v trnitých keřích, dutinách stromů, anebo na tenkých větvích.

samec
samice

Jednostranná demokracie

20. listopadu 2016 v 17:35 | Nivaz |  Informace
Jednostranná demokracie

Vzhledem k tomu, že je na hře mrtvo a nebyli jsme schopni se domluvit co s příběhem, rozhodla jsem se pro následující. Všechny stránky příběhu zkopíruji a každá stránka, čili 20 postů, bude jedna kapitola. Vynechám akorát tu fázi příběhu, kdy se běží akce. Všechen obsah si poté budete moci pročíst v rubrice Ostatní pod náležitým nadpisem, kolonkou… prostě to tam najdete.
Tím pádem tohle znamená, že se definitivně přesouváme do nového fóra. Chat nám ještě zůstane u blueboard. To ale neznamená, že nebudete používat ten ve fóru. Začněte si na něj zvykat, protože se nový rok blíží a tím pádem i konec Blueboard, tedy s největší pravděpodobností skončí i chaty. Navíc ten chat má i vlastní smajlíky, jak už jsem vám psala a už jsou některé vytvořené. Krom toho kdybyste měli nějaký ten nápad, ráda si ho poslechnu a zkusím tedy něco uplácat.

Díky za pochopení a nezapomeňte se registrovat do fóra.

Nivaz Getori