Březen 2017

Margul Torgaan

26. března 2017 v 17:01 | Nivaz |  Postavy
Postava: Systémová
Jméno: Malug Torgaan
Pseudonym:---
Věk: 2472
Rasa: Upír
Level: 120
Třída: Bojovník
Práce: Spojka HY s Nordhuuwským cechem, Chovatel psů a krotitel zvířat

Margul je tichý, svým způsobem záhadný upír. Moc toho nenamluví, ale chová se mile a zdvořile. Je důvěry hodný, ale připustit si ho úplně k tělu není příliš dobré. Občas má totiž pomstychtivé choutky. Avšak pokud je nad ním pevná ruka, nic si nedovolí.
Margul pracuje na dvou stranách. O jeho práci ví Hakenor Yahmell, která mu platí za to, že je spojuje s Norhuuwským cechem. V cechu má tento upír pár spojenců, jinak o něm v druhé organizaci nic neví. Tedy neví hlavně o spolupráci s HY. Je to spíš taková agentská spojka.
Margul si mimo jiné vydělává chovem a cvičením loveckých, či hlídacích psů. Poměrně dost jich prodal HY. Zabývá se také krocením jiných zvířat. Říká se, že už párkrát zkrotil Dammaru. Jenže za zkrocení požadoval tak astronomickou částku, že původní zákazník byl nucen mu toho Dammaru přenechat. Není divu. Při krocení přišli čtyři krotitelé o život.
Margul může zadat práci, která má vždy ale nějaké podmínky. Odměnou můžou být peníze, nebo nějaká zbraň. Pouze v některých případech to může nabídnout i zvíře. To si pak může člověk vybrat, co chce.

Arazia Derem Alskahr

26. března 2017 v 16:10 | Nivaz |  Postavy
Postava: Systémová
Jméno: Arazia Derem Alskahr
Pseudonym: Ada
Věk: 3528
Rasa: Xeirot
Level:---
Třída: Palhadiin
Práce: Bordelmamá, informátor, nájemný vrah, kontraktor

Arazia vystupuje jako velmi elegantní a sličná žena, která se ale opravdu nebojí vrazit někomu pěstí. Živí se vícero způsoby. Je vedoucí nevěstince Růže noci v Galla-thainu.
Mimo jiné pracuje jako nájemný vrah a také dělá informátora HY. Informace získává prostřednictvím jejích děvčat, která ze zákazníků někdy vytáhnou opravdové divy.
Má imunitu, takže jí HY může pokrýt problémy se zákonem, tak i před jinými organizacemi.
Arazia je velmi silná žena, která si může dokonce za urážku naúčtovat tučný příplatek. Někdy i záměně dokáže zvýšit ceny, za tělesné služby.
Ada je však té podlá a mazaná. Informace od lidí umí získat i tak, že zákazník chce tělesné potěšení, ale místo toho je zaveden do mučící místnosti. Tedy spíše na velmi hrubý kobereček. Mučení je ta část druhá.
Ada je kromě těchto věcí také kontraktor. Může zadat práci a za vyplnění poskytne užitečné informace, nebo zaplatí. Jak, to už je na vás. Ovšem záleží, jak danou práci provedete. Můžete narazit i na práci, která má spoustu podmínek a pravidel, nebo naopak práci, kde se můžete chvat tak, jak chcete.Obrázek bude později

Konec čistky

18. března 2017 v 12:11 | Nivaz
Čtrnáct dní uplynulo a je tu konec čistky.

Upřímně mě docela překvapilo, že se zapsali dva lidé, protože jsem to čekala mnohem bídnější, ale i tak to bude masivní čistka.
Všichni, kteří se nezapsali budou dnes 18.3.2017 smazáni. Čas přihlásit se máte ještě do večera do 19:00. Avšak tento čas je dle mého mínění zcela zbytečný. Čtrnáct dní je dost douhá doba.

Tímto považuji čistku za zcela uzavřenou.

Děkuji za pochopení.

Nivaz

Velká čistka členů

2. března 2017 v 17:21 | Nivaz |  Informace

ČISTKA!

Zdravíčko všem, kteřísem ještě občas zaskočí.
Nedělám si plané naněděje a rovnou si troufám říct, že to tu čas od času zkontroluje max jeden člověk, nejspíše nikdo.

Chci říct, že jsem se z důvodů neaktivity rozhodla udělat opravdu důkladnou čistku. Čistka potvá 14 dní.Ttakže od 3.3.2017 začíná čistka a končí až 17.3.2017.

Vím, že skoro všichni, co tu byli jste ještě čkolou povinní, to já taky. Pak zde byla patálie s fórem atd. Jenže i když jsem fórum zhotovila, nikdo nehrál, což mě doopravdy mrzí. Jistě, můžete říct, že jsem nebyla taky uhersý rok aktivní, ale když hrajete na fóru s jedním člověkem s tou samou postavou, je dost těžké se zabavit a vydržet aktivní. Nemá to to správné koření... a ještě do toho samozřejmě škola, což je pro nás všechny pochutina největší, obzvláště pololetí.


Takže jsem se rozhodla, že už mě nebaví (marně)čekat, shraňovat zde všechny profily, když zde nikdo nehraje. Byl, nebo bude vám všem rozeslán e-mail o této akci. A pokud sem vůbec ještě někdo zavítá, ráda bych, abyste mi sdělili jestli tedy ještě budete hrát, nebo ne, popřípadě jestli za stejnou postavu, nebo si zřídíte novou.

Tím to vám děkuji, že jste zde alespoň ten krátký čas byli a doufám, že se aktivita všech zvýší a budeme to moci vzít od nového začátku.