Hra již oficiálně neexistuje

Arazia Derem Alskahr

26. března 2017 v 16:10 | Nivaz |  Postavy
Postava: Systémová
Jméno: Arazia Derem Alskahr
Pseudonym: Ada
Věk: 3528
Rasa: Xeirot
Level:---
Třída: Palhadiin
Práce: Bordelmamá, informátor, nájemný vrah, kontraktor

Arazia vystupuje jako velmi elegantní a sličná žena, která se ale opravdu nebojí vrazit někomu pěstí. Živí se vícero způsoby. Je vedoucí nevěstince Růže noci v Galla-thainu.
Mimo jiné pracuje jako nájemný vrah a také dělá informátora HY. Informace získává prostřednictvím jejích děvčat, která ze zákazníků někdy vytáhnou opravdové divy.
Má imunitu, takže jí HY může pokrýt problémy se zákonem, tak i před jinými organizacemi.
Arazia je velmi silná žena, která si může dokonce za urážku naúčtovat tučný příplatek. Někdy i záměně dokáže zvýšit ceny, za tělesné služby.
Ada je však té podlá a mazaná. Informace od lidí umí získat i tak, že zákazník chce tělesné potěšení, ale místo toho je zaveden do mučící místnosti. Tedy spíše na velmi hrubý kobereček. Mučení je ta část druhá.
Ada je kromě těchto věcí také kontraktor. Může zadat práci a za vyplnění poskytne užitečné informace, nebo zaplatí. Jak, to už je na vás. Ovšem záleží, jak danou práci provedete. Můžete narazit i na práci, která má spoustu podmínek a pravidel, nebo naopak práci, kde se můžete chvat tak, jak chcete.Obrázek bude později
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama