Velká čistka členů

2. března 2017 v 17:21 | Nivaz |  Informace

ČISTKA!

Zdravíčko všem, kteřísem ještě občas zaskočí.
Nedělám si plané naněděje a rovnou si troufám říct, že to tu čas od času zkontroluje max jeden člověk, nejspíše nikdo.

Chci říct, že jsem se z důvodů neaktivity rozhodla udělat opravdu důkladnou čistku. Čistka potvá 14 dní.Ttakže od 3.3.2017 začíná čistka a končí až 17.3.2017.

Vím, že skoro všichni, co tu byli jste ještě čkolou povinní, to já taky. Pak zde byla patálie s fórem atd. Jenže i když jsem fórum zhotovila, nikdo nehrál, což mě doopravdy mrzí. Jistě, můžete říct, že jsem nebyla taky uhersý rok aktivní, ale když hrajete na fóru s jedním člověkem s tou samou postavou, je dost těžké se zabavit a vydržet aktivní. Nemá to to správné koření... a ještě do toho samozřejmě škola, což je pro nás všechny pochutina největší, obzvláště pololetí.


Takže jsem se rozhodla, že už mě nebaví (marně)čekat, shraňovat zde všechny profily, když zde nikdo nehraje. Byl, nebo bude vám všem rozeslán e-mail o této akci. A pokud sem vůbec ještě někdo zavítá, ráda bych, abyste mi sdělili jestli tedy ještě budete hrát, nebo ne, popřípadě jestli za stejnou postavu, nebo si zřídíte novou.

Tím to vám děkuji, že jste zde alespoň ten krátký čas byli a doufám, že se aktivita všech zvýší a budeme to moci vzít od nového začátku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kami Kami | 4. března 2017 v 13:46 | Reagovat

A-a-a-a still alive, still alive.
Flidais se ještě do hrobky nechystá.
Vzhledem k tomu, že maily nekontroluju... :D Klikař jsem.

2 Nivaz Getori Nivaz Getori | 4. března 2017 v 15:28 | Reagovat

Oki, takže tebe si škrtám ze seznamu málem mrtvých :D

3 Kirradora Kirradora | 7. března 2017 v 16:48 | Reagovat

Já právě vůbec nevím... ani jsem tady ještě nezačala hrát a aktuálně (okay, poslední půlrok) jsem začala být strašně ujetá na jiný, nový koníčky, a ty starý mě už moc neberou (např. psací rpg, četba knih atd.) ale může se stát, že se to zase otočí (jako v minulých letech), takže asi tak no. Můžeš mojí postavu klidně smazat, mám ji uloženou v počítači a kdybych se chtěla k psacím rpg vrátit, určitě znovu zašlu registraci. Aktuálně ale svojí aktivitu na RPGčkách pozastavuji.
Díkec za pochopení.
S pozdravem werewolf Kirradora.

4 Nivaz Getori Nivaz Getori | 10. března 2017 v 16:03 | Reagovat

V pohodě, naprosto tě chápu. Tvou postavu asi smažu, ale ne úplně, takže článek pak budu moci klidně znovu zveřejnit. Já jen aby to tam nebylo napsané zbytečně.
Samozřejmě dveře ti budou otevřené, takže klidně se registruj,nebo mi napiš o znovu zveřejnění, až budeš mít chuť znovu hrát.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama